Tiendeo official website

Rabatu do 20%

Ważny 5 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Takko Fashion?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Takko Fashion, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Takko Fashion ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Takko Fashion on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Takko Fashion "Rabatu do 20%" ważna od od 16/5 do do 2/6 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Calzedonia
  • Logo Intimissimi
  • Logo Arctica
  • Logo Samodobro
  • Logo MandMDirect
  • Logo Batica

  Takko Fashion, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Takko Fashion

  W Takko Fashion znajdziemy wszystko – od wyrafinowanych strojów z najnowszej kolekcji po sportowy luz. Jednego można być pewnym, nigdy nie zawita tutaj nuda, systematyczne dostawy oraz regularna zmiana modowych tematów sprawią, że każda wizyta w Takko Fashion będzie ekscytującą wyprawą.

  Takko Fashion to przede wszystkim dobra jakość po atrakcyjnych cenach. Wszystkie artykuły, zanim trafią na półki, poddawane są kompleksowej kontroli jakości. Producenci współpracujący z Takko Fashion podpisują tzw. „Code of Conduct”, na mocy którego zobowiązują się do przestrzegania zasad sprawiedliwości i uczciwości.

  Katalog z ofertą handlową oraz informacjami o promocjach znajduje się na Tiendeo.pl.