Tiendeo official website

Dla miłośników kawy za free !

Ważny 22 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Starbucks?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Starbucks, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Starbucks ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Starbucks on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Starbucks "Dla miłośników kawy za free !" ważna od od 19/6 do do 17/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Restauracje i kawiarnie

  • Logo Fornetti
  • Logo McDonald's
  • Logo Cukiernia Sowa
  • Logo Pizza Hut
  • Logo Piekarnia Gwóźdź
  • Logo Piekarnia Cymes

  Starbucks, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Starbucks

  Kawiarnia Starbucks szczyci się tym, że kupuje wyłącznie najwyższej jakości ziarna kawy, a zatrudnieni w kawiarniach bariści dokładają wszelkich starań, żeby zaparzona kawa Starbucks spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdujący się w każdej kawiarni Starbucks cennik zawiera dokładne informacje o całej ofercie.

  Kawiarnie Starbucks znaleźć można w dużych miastach w całej Polsce. Starbucks Warszawa to lokale znajdujące się w najpopularniejszych miejscach stolicy, takich jak: Nowy Świat, Rondo ONZ, Gruba Kaśka, Galeria Mokotów czy Wileńska. Starbucks Kraków działa w Galerii Krakowskiej przy samym dworcu kolejowym, podobnie jak Starbucks Wrocław zlokalizowany w samym budynku dworca.

  Klienci uwielbiają słynny kubek Starbucks, dlatego że można go spersonalizować, wkładając między ścianki zdjęcie lub własnoręcznie narysowany obrazek.

  Poza kultowym modelem Tumbler Create Your Own dostępne są także kubki termiczne Starbucks w różnych wersjach kolorystycznych oraz specjalna wersja w kształcie ceramicznego kubka.

  Kawiarnie Starbucks Gdańsk zlokalizowane są wzdłuż głównej ulicy miasta, al. Grunwaldzkiej. Panująca w nich atmosfera sprzyja spotkaniom z rodziną i znajomymi, ponieważ Starbucks to nie tylko kawa – to sposób bycia.

  Kawiarnie Starbucks w Polsce przyciągają coraz więcej klientów; ten sukces firma zawdzięcza przede wszystkim doskonałej kawie, ale także i wyjątkowej atmosferze panującej w lokalach.

  Kawiarnie Starbucks Szczecin położone są blisko Starego Miasta i stały się ulubionym celem wizyt wielu turystów odwiedzających miasto.