Aktualna Oferta

Ponad miesiąc
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Starbucks?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Starbucks, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Starbucks ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Starbucks on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Starbucks "Aktualna Oferta" ważna od 24/05/2022 do 24/08/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Starbucks i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Restauracje i kawiarnie

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Restauracje i kawiarnie - twoje miasto

Starbucks, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Starbucks

Kawiarnia Starbucks szczyci się tym, że kupuje wyłącznie najwyższej jakości ziarna kawy, a zatrudnieni w kawiarniach bariści dokładają wszelkich starań, żeby zaparzona kawa Starbucks spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdujący się w każdej kawiarni Starbucks cennik zawiera dokładne informacje o całej ofercie.

Kawiarnie Starbucks znaleźć można w dużych miastach w całej Polsce. Starbucks Warszawa to lokale znajdujące się w najpopularniejszych miejscach stolicy, takich jak: Nowy Świat, Rondo ONZ, Gruba Kaśka, Galeria Mokotów czy Wileńska. Starbucks Kraków działa w Galerii Krakowskiej przy samym dworcu kolejowym, podobnie jak Starbucks Wrocław zlokalizowany w samym budynku dworca.

Klienci uwielbiają słynny kubek Starbucks, dlatego że można go spersonalizować, wkładając między ścianki zdjęcie lub własnoręcznie narysowany obrazek.

Poza kultowym modelem Tumbler Create Your Own dostępne są także kubki termiczne Starbucks w różnych wersjach kolorystycznych oraz specjalna wersja w kształcie ceramicznego kubka.

Kawiarnie Starbucks Gdańsk zlokalizowane są wzdłuż głównej ulicy miasta, al. Grunwaldzkiej. Panująca w nich atmosfera sprzyja spotkaniom z rodziną i znajomymi, ponieważ Starbucks to nie tylko kawa – to sposób bycia.

Kawiarnie Starbucks w Polsce przyciągają coraz więcej klientów; ten sukces firma zawdzięcza przede wszystkim doskonałej kawie, ale także i wyjątkowej atmosferze panującej w lokalach.

Kawiarnie Starbucks Szczecin położone są blisko Starego Miasta i stały się ulubionym celem wizyt wielu turystów odwiedzających miasto.

Więcej ofert Restauracje i kawiarnie

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne