Tiendeo official website

Shake it !

Ważny 25 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Cukiernia Sowa?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Cukiernia Sowa, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Cukiernia Sowa ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Cukiernia Sowa on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Cukiernia Sowa "Shake it !" ważna od od 19/6 do do 19/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Restauracje i kawiarnie

  • Logo Fornetti
  • Logo McDonald's
  • Logo Cukiernia Sowa
  • Logo Pizza Hut
  • Logo Piekarnia Gwóźdź
  • Logo Piekarnia Cymes

  Cukiernia Sowa, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Cukiernia Sowa

  Cukiernia Sowa to marka, która opiera swoją produkcję na staropolskich przepisach i bogatej tradycji. Niezależnie od tego czy szukamy tortu dla dziecka, tortu weselnego, komunijnego czy na przyjęcie urodzinowe, Cukiernia Sowa w pełni zaspokoi nasze słodkie potrzeby. Wśród smakołyków znajdziemy także pyszne ciasta deserowe, ciasta pieczone i galanterię czekoladową.

  Cukiernia Sowa posiada placówki w takich miastach jak Warszawa (m.in. w dzielnicach Bemowo, Ursynów i Ursus), Gorzów Wielkopolski, Legionowo, Gdańsk, Poznań czy Łódź. Dogodne godziny otwarcia lokali, ciekawe promocje i sprawdzone przepisy sprawiają, że Cukiernia Sowa jest chętnie wybierana przez miłośników słodyczy.