Lookbook

Ponad miesiąc
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Telepizza?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Telepizza, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Telepizza ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Telepizza on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Telepizza "Lookbook" ważna od 22/09/2022 do 22/12/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Restauracje i kawiarnie

Telepizza, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Telepizza

W oferowanym w restauracjach Telepizza menu znajdziemy przede wszystkim pyszne pizze tradycyjne, z mięsem, wegetariańskie, ekskluzywne i przygotowywane na życzenie. Dostępne są także makarony, potrawy z kurczakiem, sałatki, napoje i desery. 

Popularne restauracje Telepizza to m.in.: Telepizza Olsztyn, Telepizza Wrocław, Telepizza Kraków, Telepizza Katowice, Telepizza Sosnowiec, Telepizza Lublin, Telepizza Białystok, Telepizza Bydgoszcz i Telepizza Radom. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Pizzeria Telepizza sprzedaje każdego roku ok. 6 milionów pizz, a jej ulotki reklamowe trafiają do 4 milionów gospodarstw domowych.

Posiłki można zjeść na miejscu w lokalu Telepizzy w miłej atmosferze lub zamówić dostawę do domu. Przed złożeniem zamówienia warto dokładnie przestudiować dostępny na stronie Telepizza cennik z promocjami.

Wyrażone o sieci Telepizza opinie w Internecie potwierdzają, że jest to jedna z najlepszych sieci pizzerii w kraju.

Dostępne w lokalach Telepizza promocje pozwalają na znaczne oszczędności przy składaniu zamówienia. Jedną najciekawszych ofert jest 3 za 1 - czyli trzy pizze z taką samą ilością składników w cenie jednej.

Dzięki platformie Telepizza Online można szybko zamówić pizzę przez Internet, a nawet śledzić jej trasę od pizzerii do naszego domu.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Telepizza i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Restauracje i kawiarnie

Politykę prywatności

Oferowane produkty

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie