Tiendeo official website

Sale

Wydany 3 dni temu

  Szukasz najlepszych promocji z Da Grasso?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Da Grasso, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Da Grasso ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Da Grasso on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Da Grasso "Sale" ważna od od 18/7 do do 31/8 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Restauracje i kawiarnie

  • Logo Fornetti
  • Logo McDonald's
  • Logo Cukiernia Sowa
  • Logo Czas na herbatę
  • Logo Piekarnia Gwóźdź
  • Logo Telepizza

  Da Grasso, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Da Grasso

  Hasłem marki jest slogan „Przyjaciele od pizzy” i takie właśnie są lokale Da Grasso, gdzie spotykają się dobrzy znajomi, aby miło spędzić czas, zajadając się smakowitą pizzą. W dostępnym na stronie Da Grasso menu oprócz tradycyjnych włoskich przysmaków znajdziemy także sałatki, dania mięsne, ryby czy warzywa z grilla.

  Popularne restauracje Da Grasso to m.in.: Da Grasso WarszawaDa Grasso ŁódźDa Grasso KrakówDa Grasso LublinDa Grasso BiałystokDa Grasso BydgoszczDa Grasso GdyniaDa Grasso WrocławDa Grasso RadomDa Grasso Zielona Góra czy Da Grasso Siedlce. Godziny otwarcia poszczególnych lokali Da Grasso są dogodne dla klientów.

  Restauracje to coś więcej niż tylko pizza Da Grasso, firma często urozmaica ofertę wprowadzając nowe dania, np.: pyszne rollsy bolognese czy spinachi.

  Warto też wspomnieć o takich lokalach jak: Da Grasso Gdańsk, Da Grasso Olsztyn, Da Grasso Koszalin, Da Grasso Poznań i Da Grasso Gliwice. Można w nich zjeść pizze włoskie, wegetariańskie, z owocami morza, z drobiem, a także junior przygotowane specjalnie dla najmłodszych.

  Pizza Da Grasso dostępna jest na miejscu w lokalu lub w dostawie. Obowiązujące w pizzeriach Da Grasso promocje pozwalają sporo zaoszczędzić.

  Opinie zadowolonych klientów oraz liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają, że pizzerie Da Grasso to lider w swojej branży. Klienci chwalą obowiązujące w pizzeriach Da Grasso godziny otwarcia.

  Pizzeria Da Grasso Legnica zlokalizowana jest prawie w samym centrum miasta, dzięki czemu dojazd do niej nie stanowi najmniejszego problemu.