Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi McDonald's i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Restauracje i kawiarnie - Twoje miasto

Coś ciekawego o sklepach McDonald's

McDonald's

Duża część surowców używanych w produktach sieci pochodzi z Polski. W menu restauracji McDonalds znajdziemy kanapki, napoje, desery, frytki i sałatki. Na wszystkich opakowaniach umieszczono informację o wskaźnikach dziennego zapotrzebowania; ponadto dostępny na stronie internetowej McDonalds cennik zawiera pełną ofertę.

Na stronie internetowej sieci można pobrać kupony McDonalds do wykorzystania w restauracji, a na Tiendeo.pl dowiemy się, jakie są aktualnie w McDonalds promocje. Warto zaznaczyć, że obowiązujące w restauracjach McDonalds godziny otwarcia są bardzo dogodne dla klientów. Niektóre placówki pracują całą dobę!

Z inicjatywy McDonalds Polska została powołana Fundacja Ronalda McDonalda skupiająca się na wczesnym wykrywaniu chorób u dzieci.

Na dzieci czekają specjalne zestawy Happy Meal, do których dołączane są wspaniałe niespodzianki. Dostępne w zestawach McDonalds zabawki to całe mnóstwo frajdy!

McDonalds Dostawa to nowa usługa, dostępna jedynie w Warszawie, dzięki której można zamówić ulubione burgery nawet w godzinach nocnych.

Kierowcy mogą bez straty czasu zamówić posiłek w McDrive, a ranne ptaszki spróbować serwowanego w McDonalds śniadania.

McDonalds Wrocław w wyremontowanym Dworcu Głównym cieszy się dużą popularnością wśród podróżnych, którzy doceniają to, że oferta McDonalds jest wyjątkowo różnorodna.

Więcej ofert Restauracje i kawiarnie