Skorzystaj ze zniżki -10 zł i zamów limitowanego burgera Big Mac BLT!

Ważny 2 dni
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z McDonald's?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w McDonald's, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od McDonald's ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka McDonald's on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki McDonald's "Skorzystaj ze zniżki -10 zł i zamów limitowanego burgera Big Mac BLT!" ważna od 04/07/2022 do 09/07/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi McDonald's i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Restauracje i kawiarnie

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Restauracje i kawiarnie - twoje miasto

McDonald's, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

McDonald's

Duża część surowców używanych w produktach sieci pochodzi z Polski. W menu restauracji McDonalds znajdziemy kanapki, napoje, desery, frytki i sałatki. Na wszystkich opakowaniach umieszczono informację o wskaźnikach dziennego zapotrzebowania; ponadto dostępny na stronie internetowej McDonalds cennik zawiera pełną ofertę.

Na stronie internetowej sieci można pobrać kupony McDonalds do wykorzystania w restauracji, a na Tiendeo.pl dowiemy się, jakie są aktualnie w McDonalds promocje. Warto zaznaczyć, że obowiązujące w restauracjach McDonalds godziny otwarcia są bardzo dogodne dla klientów. Niektóre placówki pracują całą dobę!

Z inicjatywy McDonalds Polska została powołana Fundacja Ronalda McDonalda skupiająca się na wczesnym wykrywaniu chorób u dzieci.

Na dzieci czekają specjalne zestawy Happy Meal, do których dołączane są wspaniałe niespodzianki. Dostępne w zestawach McDonalds zabawki to całe mnóstwo frajdy!

McDonalds Dostawa to nowa usługa, dostępna jedynie w Warszawie, dzięki której można zamówić ulubione burgery nawet w godzinach nocnych.

Kierowcy mogą bez straty czasu zamówić posiłek w McDrive, a ranne ptaszki spróbować serwowanego w McDonalds śniadania.

McDonalds Wrocław w wyremontowanym Dworcu Głównym cieszy się dużą popularnością wśród podróżnych, którzy doceniają to, że oferta McDonalds jest wyjątkowo różnorodna.

Więcej ofert Restauracje i kawiarnie

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne