Tiendeo official website

Lap 15 zł zniżki do Wolt!

Wydany wczoraj

Szukasz najlepszych promocji z McDonald's?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w McDonald's, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od McDonald's ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka McDonald's on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki McDonald's "Lap 15 zł zniżki do Wolt!" ważna od od 25/9 do do 6/10 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Restauracje i kawiarnie

  • Logo McDonald's
  • Logo KFC
  • Logo Pizza Hut
  • Logo SPOŁEM
  • Logo Czas na herbatę
  • Logo Da Grasso

McDonald's, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

McDonald's

Duża część surowców używanych w produktach sieci pochodzi z Polski. W menu restauracji McDonalds znajdziemy kanapki, napoje, desery, frytki i sałatki. Na wszystkich opakowaniach umieszczono informację o wskaźnikach dziennego zapotrzebowania; ponadto dostępny na stronie internetowej McDonalds cennik zawiera pełną ofertę.

Na stronie internetowej sieci można pobrać kupony McDonalds do wykorzystania w restauracji, a na Tiendeo.pl dowiemy się, jakie są aktualnie w McDonalds promocje. Warto zaznaczyć, że obowiązujące w restauracjach McDonalds godziny otwarcia są bardzo dogodne dla klientów. Niektóre placówki pracują całą dobę!

Z inicjatywy McDonalds Polska została powołana Fundacja Ronalda McDonalda skupiająca się na wczesnym wykrywaniu chorób u dzieci.

Na dzieci czekają specjalne zestawy Happy Meal, do których dołączane są wspaniałe niespodzianki. Dostępne w zestawach McDonalds zabawki to całe mnóstwo frajdy!

McDonalds Dostawa to nowa usługa, dostępna jedynie w Warszawie, dzięki której można zamówić ulubione burgery nawet w godzinach nocnych.

Kierowcy mogą bez straty czasu zamówić posiłek w McDrive, a ranne ptaszki spróbować serwowanego w McDonalds śniadania.

McDonalds Wrocław w wyremontowanym Dworcu Głównym cieszy się dużą popularnością wśród podróżnych, którzy doceniają to, że oferta McDonalds jest wyjątkowo różnorodna.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie