Nowości

Ważny 2 dni

Szukasz najlepszych promocji z Soda?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Soda, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Soda ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Soda on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Soda "Nowości" ważna od 19/10/2022 do 05/12/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Supermarkety

Soda, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Soda

Dzisiaj marka SodaStream to renomowany producent rozwiązań umożliwiających własnoręczne przygotowywanie napojów gazowanych. W jej ofercie znajdziemy ekspresy, dzięki którym możemy cieszyć się wypełnionymi bąbelkami napojami, które powstały w bezpieczny dla środowiska sposób. Syropy smakowe SodaStream dają jeszcze większe możliwości eksperymentowania. Obecnie w Polsce dostępnych jest 10 smaków, które można ze sobą mieszać na różne sposoby.

SodaStream to także atrakcyjne promocje i nagrodzony prestiżowym tytułem Red Dot Design Award projekt ekspresów.  Produkty marki dostępne są w popularnych sklepach z artykułami RTV i AGD na terenie całego kraju oraz online w licznych sklepach internetowych.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Soda i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Supermarkety

Politykę prywatności

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie