Tiendeo official website

Smaki Ameryki!

Ważny 3 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Sklepy S?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Sklepy S, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Sklepy S ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Sklepy S on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Sklepy S "Smaki Ameryki!" ważna od od 15/7 do do 27/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Znajdź Sklepy S katalogów w Twoim mieście

  Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

  Sklepy S, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Sklepy S

  W ofercie sieci Sklepy S znajdziemy świeże pieczywo, warzywa i owoce, nabiał, mięso, wędliny, przetwory, słodycze, konserwy, napoje, soki, kawy, herbaty oraz wiele innych markowych artykułów przydatnych w codziennych sprawunkach. Warto zaznaczyć, że wiele produktów dostępnych w sklepach spożywczych pochodzi od lokalnych, sprawdzonych dostawców, a firma dokłada starań, aby jej asortyment stale się powiększał i spełniał oczekiwania mieszkańców Krosna. Sklepy S to także atrakcyjne promocje i dogodne godziny otwarcia.

  Liczne wyróżnienia i opinie zadowolonych klientów potwierdzają silną pozycję marki na lokalnym rynku. Przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z gazetką promocyjną sieci Sklepy S.