Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Sezamek.

Szukasz najlepszych promocji z Sezamek?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Sezamek, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Sezamek ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Sezamek i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Supermarkety jak na przykład ulotka z Frisco.pl "Oferta ważna od 15.07 do 28.07.2024" ważna od od 16/7 do do 28/7.

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

Sezamek, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Sezamek

W ofercie sklepów spożywczych Sezamek znajdziemy pieczywo, świeże warzywa i owoce, wędliny, mięso, nabiał, słodycze, przetwory, konserwy, soki, napoje, kawy, herbaty, mrożonki, chemię domową, produkty gospodarstwa domowego i wiele innych artykułów przydatnych w codziennych sprawunkach. Sklepy Sezamek działają m.in. w takich miejscowościach jak: Bochnia, Nowy Targ i Zakopane.

Klienci sieci Sezamek mogą liczyć na atrakcyjne promocje i dogodne godziny otwarcia sklepów. Przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z aktualną gazetką promocyjną Sezamek.