Tiendeo official website

Selgros gazetka

Ważny 5 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Selgros?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Selgros, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Selgros ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Selgros on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Selgros "Selgros gazetka" ważna od od 6/6 do do 19/6 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

  Selgros, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Selgros

  Sklep Selgros Cash&Carry oferuje blisko 40 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych pogrupowanych według branż, zorganizowanych tak, aby były dostępne dla klientów hurtowych. Głównymi klientami sieci Selgros są osoby i firmy prowadzące działalność gospodarczą z zakresu gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego. Aktualna gazetka Selgros dostępna jest na Tiendeo.pl.

  W Selgros mogą także robić swoje zakupy właściciele sklepów, kiosków, stołówek, barów oraz instytucji opieki społecznej czy placówek oświatowo - wychowawczych. Popularne markety Selgros to m.in.: Selgros Warszawa (Selgros Połczyńska), Selgros Wrocław (Selgros Krakowska), Selgros Kraków, Selgros Poznań, Selgros Szczecin, Selgros Lublin i Selgros Radom.

  Selgros Cash & Carry szczyci się korzystną lokalizacją wszystkich swoich 15 hal, ich przestronnością oraz bogatym asortymentem oferowanych towarów.

  Obowiązujące w marketach Selgros godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  System obsługi klientów w sklepach Selgros jest całkowicie skomputeryzowany i odbywa się według zasady cash & carry. Ponadto na stronie Selgros Online zamieszczona jest pełna oferta promocyjna.

  Warto też wspomnieć o takich marketach jak: Selgros Łódź, Selgros Katowice, Selgros Bytom, Selgros Gdańsk, Selgros Białystok i Selgros Długołęka. Dostępna w nich oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

  Płatnicza karta Selgros to połączenie karty klienta z kartą płatniczą; daje ona dostęp do specjalnych ofert promocyjnych, na przykład na znajdujące się w sklepach Selgros alkohole czy dostępne w sklepie internetowym Selgros rowery.