Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Selgros.

Szukasz najlepszych promocji z Selgros?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Selgros, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Selgros ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Selgros i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Supermarkety jak na przykład ulotka z Nasze sklepy "Super okazje" ważna od od 29/2 do do 7/3.

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto
  • Logo Lewiatan
  • Logo Żabka

Selgros, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Selgros

Sklep Selgros Cash&Carry oferuje blisko 40 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych pogrupowanych według branż, zorganizowanych tak, aby były dostępne dla klientów hurtowych. Głównymi klientami sieci Selgros są osoby i firmy prowadzące działalność gospodarczą z zakresu gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego. Aktualna gazetka Selgros dostępna jest na Tiendeo.pl.

W Selgros mogą także robić swoje zakupy właściciele sklepów, kiosków, stołówek, barów oraz instytucji opieki społecznej czy placówek oświatowo - wychowawczych. Popularne markety Selgros to m.in.: Selgros Warszawa (Selgros Połczyńska), Selgros Wrocław (Selgros Krakowska), Selgros Kraków, Selgros Poznań, Selgros Szczecin, Selgros Lublin i Selgros Radom.

Selgros Cash & Carry szczyci się korzystną lokalizacją wszystkich swoich 15 hal, ich przestronnością oraz bogatym asortymentem oferowanych towarów.

Obowiązujące w marketach Selgros godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

System obsługi klientów w sklepach Selgros jest całkowicie skomputeryzowany i odbywa się według zasady cash & carry. Ponadto na stronie Selgros Online zamieszczona jest pełna oferta promocyjna.

Warto też wspomnieć o takich marketach jak: Selgros Łódź, Selgros Katowice, Selgros Bytom, Selgros Gdańsk, Selgros Białystok i Selgros Długołęka. Dostępna w nich oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Płatnicza karta Selgros to połączenie karty klienta z kartą płatniczą; daje ona dostęp do specjalnych ofert promocyjnych, na przykład na znajdujące się w sklepach Selgros alkohole czy dostępne w sklepie internetowym Selgros rowery.