Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Raszczyk.

Szukasz najlepszych promocji z Raszczyk?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Raszczyk, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Raszczyk ani żadnych innych sklepów z kategorii Restauracje i kawiarnie w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Raszczyk i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Restauracje i kawiarnie jak na przykład ulotka z Dolce Gusto "Rabat do 35 %" ważna od od 19/6 do do 18/7.

Znajdź Raszczyk katalogów w Twoim mieście

Inne katalogi z kategorii Restauracje i kawiarnie

  • Logo Fornetti
  • Logo McDonald's
  • Logo Cukiernia Sowa
  • Logo Pizza Hut
  • Logo Piekarnia Gwóźdź
  • Logo Piekarnia Cymes

Raszczyk, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Raszczyk

Obecnie firma Raszczyk zajmuje się wypiekiem chlebów, cukiernictwem i garmażerką. Marka posiada własną piekarnię, sklepy firmowe a także kawiarnie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pasłęku, Rumii, Iławie i Nowym Dworze Gdańskim. W ich ofercie znajdziemy pyszne torty, ciasta deserowe, ciastka na wagę i duży wybór produktów z czekolady. Klienci mogą też liczyć na atrakcyjne promocje. Ponadto pieczywo firmy Raszczyk sprzedawane jest w sieci delikatesów Alma.

Długoletnie doświadczenie w branży, dbałość o wysoką jakość składników i stosowanie najnowszych technologii sprawiły, że marka Raszczyk jest chętnie wybierana przez miłośników słodyczy i wypieków.