Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Perfect Clean.

Szukasz najlepszych promocji z Perfect Clean?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Perfect Clean, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Perfect Clean ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Perfect Clean i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Ubrania, buty i akcesoria jak na przykład ulotka z NORD "- 70%" ważna od od 16/4 do do 30/4.

Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Pepco
  • Logo Reserved
  • Logo CCC
  • Logo KIK
  • Logo ZARA
  • Logo Cropp

Perfect Clean, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Perfect Clean

W ofercie pralni Perfect Clean znajdziemy: czyszczenie wyrobów tekstylnych takich jak spodnie, suknie wieczorowe, pościel, dywany czy koszule, czyszczenie i renowację odzieży skórzanej oraz usługi podnoszące walory użytkowe, czyli aperturę, impregnację i przywracanie koloru. Ponadto pralnie Perfect Clean zlokalizowane w CH Promenada w Warszawie i w CH Real w Olsztynie oferują profesjonalne usługi krawieckie.

Placówki firmy znajdują się głównie w centrach handlowych dużych miast. Klienci pralni Perfect Clean mogą liczyć na atrakcyjne promocje, dogodne godziny otwarcia i wykwalifikowaną obsługę.