Wyprzedażowe Rabaty najlepsze Buty w Polsce do -70%

Wygasa jutro
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z NORD?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w NORD, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od NORD ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka NORD on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki NORD "Wyprzedażowe Rabaty najlepsze Buty w Polsce do -70%" ważna od 25/07/2022 do 28/09/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

NORD, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

NORD

Buty NORD projektowane są zgodnie z modowymi trendami przy zastosowaniu najnowszych technologii. Marka używa wyłącznie wysokiej jakości naturalnych materiałów. Innowacyjne urządzenia komputerowe pozwalają firmie NORD na tworzenie krótkich serii autorskich oraz butów na specjalne zamówienie. Metoda produkcji używana przez fabrykę obuwia NORD nazywa się Goodyear – polega ona na ręcznym szyciu, które składa się z kilkudziesięciu czynności i trwa nawet do ośmiu tygodni.

Damskie i męskie buty NORD dostępne są w sklepach firmowych w Słupsku, Warszawie i Sosnowcu oraz w licznych salonach partnerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju. Wygodne zakupy można też zrobić online w sklepie internetowym NORD, gdzie dostępne są atrakcyjne promocje.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi NORD i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

Politykę prywatności

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie