Tiendeo official website

Wyprzedaż

Ważny 28 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Marella?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Marella, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Marella ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Marella on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Marella "Wyprzedaż" ważna od od 16/7 do do 18/8 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Pepco
  • Logo KIK
  • Logo CCC
  • Logo ZARA
  • Logo Monnari
  • Logo New Yorker

  Marella, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Marella

  Kolekcje Marella podzielone są na kilka linii – linia główna to przede wszystkim eleganckie ubrania do pracy: kostiumy, spódnice, spodnie, swetry, koszule i płaszcze; Marella Sport idealnie nada się na czas wolny lub w sytuacjach kiedy ubiór formalny nie jest potrzebny; na specjalne okazje przeznaczona jest linia Inserimento i Flash, przy jej tworzeniu używane są drogocenne materiały: jedwab, żorżeta czy tafta. Marella to także bogaty wybór akcesoriów takich jak buty, torebki i szale.

  Sklepy Marella zlokalizowane są m.in. w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie i Poznaniu. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Kolekcje Marella dostępne są też online w niektórych sklepach internetowych, gdzie trafić można atrakcyjne promocje.