Nowa Kolekcja

Ważny 15 dni
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Marella?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Marella, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Marella ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Marella on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Marella "Nowa Kolekcja" ważna od 12/09/2022 do 12/10/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

Marella, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Marella

Kolekcje Marella podzielone są na kilka linii – linia główna to przede wszystkim eleganckie ubrania do pracy: kostiumy, spódnice, spodnie, swetry, koszule i płaszcze; Marella Sport idealnie nada się na czas wolny lub w sytuacjach kiedy ubiór formalny nie jest potrzebny; na specjalne okazje przeznaczona jest linia Inserimento i Flash, przy jej tworzeniu używane są drogocenne materiały: jedwab, żorżeta czy tafta. Marella to także bogaty wybór akcesoriów takich jak buty, torebki i szale.

Sklepy Marella zlokalizowane są m.in. w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie i Poznaniu. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Kolekcje Marella dostępne są też online w niektórych sklepach internetowych, gdzie trafić można atrakcyjne promocje.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Marella i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

Politykę prywatności

Oferowane produkty

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie