Ulubione

Makro - Gazetka, promocje i oferty

Ulubione

Makro i katalogi z kategorii Supermarkety w Twoim mieście i okolicach

Zobacz więcej ofert

(3)

Coś ciekawego o sklepach Makro

Makro

Specjaliści z MAKRO Cash and Carry doradzają także w sprawach budowy asortymentu, urządzania wnętrz sklepowych, układania produktów na półce. Oferta MAKRO obejmuje wszelkiego rodzaju wyposażenie konieczne do prowadzenia sprzedaży. Gazetka MAKRO z promocjami znajduje się na Tiendeo.pl.

Najpopularniejsze markety to m.in.: MAKRO Warszawa (MAKRO Bielany), MAKRO Kraków, MAKRO Lublin, MAKRO Poznań, MAKRO Katowice, MAKRO Rzeszów, MAKRO Szczecin, MAKRO Gdynia, MAKRO Kielce i MAKRO Łódź. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w MAKRO godziny otwarcia.

MAKRO Online to nowoczesny sklep internetowy z zaopatrzeniem dla firm, gdzie znaleźć można liczne promocje. Za magazyn służy mu przebudowana Hala Kaliska o powierzchni 3500 metrów.

Aby robić zakupy w MAKRO potrzebna jest specjalna karta MAKRO, którą można zamówić przez Internet. Dla klientów, którzy chcą na dłużej związać się z MAKRO Cash & Carry przygotowany jest specjalny program bonusowy, który pozwala na duże oszczędności.

Warto też wspomnieć o takich marketach jak: MAKRO Bydgoszcz, MAKRO Wrocław, MAKRO Olsztyn, MAKRO Białystok, MAKRO Rybnik, MAKRO Sosnowiec, MAKRO Bielsko-Biała, MAKRO Gdańsk czy MAKRO Toruń. Oferują one przyjazne godziny otwarcia i obszerne parkingi dla wygody klientów.

Dostępne w sklepach MAKRO promocje od lat przyciągają klientów, którzy lubią nabyć znajdujące się w ofercie MAKRO alkohole lub dostępne w MAKRO rowery w niższej cenie.

Aktualne gazetki MAKRO przejrzeć można na Tiendo.pl i samemu przekonać się, że obowiązujące w marketach MAKRO ceny są bardzi konkurencyjne.

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Makro i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Warszawie

Sprawdź naszą Politykę prywatności