Tiendeo official website

Targ MAKRO - oferta świeża w super cenach!

Wydany wczoraj

Szukasz najlepszych promocji z Makro?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Makro, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Makro ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 8 gazetek od Makro on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Makro "Targ MAKRO - oferta świeża w super cenach!" ważna od od 22/6 do do 6/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

Makro, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Makro

Specjaliści z MAKRO Cash and Carry doradzają także w sprawach budowy asortymentu, urządzania wnętrz sklepowych, układania produktów na półce. Oferta MAKRO obejmuje wszelkiego rodzaju wyposażenie konieczne do prowadzenia sprzedaży. Gazetka MAKRO z promocjami znajduje się na Tiendeo.pl.

Najpopularniejsze markety to m.in.: MAKRO Warszawa (MAKRO Bielany), MAKRO Kraków, MAKRO Lublin, MAKRO Poznań, MAKRO Katowice, MAKRO Rzeszów, MAKRO Szczecin, MAKRO Gdynia, MAKRO Kielce i MAKRO Łódź. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w MAKRO godziny otwarcia.

MAKRO Online to nowoczesny sklep internetowy z zaopatrzeniem dla firm, gdzie znaleźć można liczne promocje. Za magazyn służy mu przebudowana Hala Kaliska o powierzchni 3500 metrów.

Aby robić zakupy w MAKRO potrzebna jest specjalna karta MAKRO, którą można zamówić przez Internet. Dla klientów, którzy chcą na dłużej związać się z MAKRO Cash & Carry przygotowany jest specjalny program bonusowy, który pozwala na duże oszczędności.

Warto też wspomnieć o takich marketach jak: MAKRO Bydgoszcz, MAKRO Wrocław, MAKRO Olsztyn, MAKRO Białystok, MAKRO Rybnik, MAKRO Sosnowiec, MAKRO Bielsko-Biała, MAKRO Gdańsk czy MAKRO Toruń. Oferują one przyjazne godziny otwarcia i obszerne parkingi dla wygody klientów.

Dostępne w sklepach MAKRO promocje od lat przyciągają klientów, którzy lubią nabyć znajdujące się w ofercie MAKRO alkohole lub dostępne w MAKRO rowery w niższej cenie.

Aktualne gazetki MAKRO przejrzeć można na Tiendo.pl i samemu przekonać się, że obowiązujące w marketach MAKRO ceny są bardzi konkurencyjne.