Tiendeo official website

Oferty Kakadu

Ponad miesiąc

  Promocje Kakadu

  Szukasz najlepszych promocji z Kakadu?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Kakadu, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Kakadu ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Kakadu on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Kakadu "Oferty Kakadu" ważna od od 9/11 do do 9/11 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Faktoria Win
  • Logo Efavit
  • Logo Delikatesy z Natury
  • Logo Mirabelka
  • Logo Segafredo
  • Logo Bartnik

  Kakadu, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Kakadu

  Oferta sklepów zoologicznych Kakadu obejmuje dobrej jakości karmy dla psów i kotów, wszelkie akcesoria do pielęgnacji, akwaria oraz wiele innych przydatnych artykułów w przystępnych cenach. W salonach można też nabyć chomiki, szczurki, papugi, żółwie, kameleony, ropuchy i rybki – wszystkie dostępne zwierzęta są pod stałą opieką weterynarzy. Wykwalifikowana obsługa chętnie pomoże w dokonaniu wyboru i odpowie na pytania.

  Sklepy zoologiczne Kakadu zlokalizowane są w takich miastach jak: Warszawa (CH Targówek, sklep w Arkadii został zamknięty), Wrocław, Poznań czy Łódź. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Wygodne i szybkie zakupy można też zrobić online w sklepie internetowym Kakadu, gdzie dostępne są atrakcyjne promocje.