Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi House i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

House, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w House?

Autor ankiety pytał na przykład, z jakim kolorem kojarzy się ludziom marka House. Najczęstsza odpowiedź jest nieco zaskakująca, bo zdecydowanie najwięcej głosów otrzymał kolor czerwony, na drugim miejscu uplasował się kolor zielony. Prawdopodobnie ma to związek z kolorem logo ale szerszego uzasadniania niestety brak. 

Marka kojarzyła się ankietowanym z codziennością oraz wygodą, co piąta osoba zaznaczyła, że uważa ją za oryginalną.

Zastanawiać może fakt, że ankietowanym najbardziej w sklepach House podobała się witryna oraz „strefa kasy”.  Najwięcej negatywnych ocen zebrała ekspozycja ubrań.

Uczestnicy ankiety odpowiadali także na szereg pytań dotyczących swojego zachowania podczas robienia zakupów. Okazało się, że aż 84% ankietowanych kupuje ubrania w centrach handlowych, a zaledwie 7% w sklepach prywatnych. Podczas wybierania produktów ludzie kierowali się przede wszystkim ceną (37%) oraz jakością (28%). Takie kwestie jak obowiązująca moda czy firma były drugorzędne.

W ankiecie wzięło udział ponad 50 osób, z czego 80% stanowiły kobiety, przeważnie w wieku 21-26 lat.

House: marka w 2009 roku dołączyła do grupy LPP. Obecnie posiada 165 sklepów na terenie Polski oraz 110 w innych krajach.

Znajdujące się w ofercie sklepów House buty męskie i damskie cieszą się niezmienną popularnością wśród klientów. Charakteryzuje je wygodna noszenia i ciekawy design, natomiast dostępne w sklepie internetowym House kurtki przeznaczone są dla ludzi, którzy lubią podążać za modowymi trendami.

W 2015 roku sklep House planuje dalszą ekspansję, tym razem w Niemczech, na Bałkanach i w krajach arabskich.

Dostępne w sklepach House sukienki to jeden z najpopularniejszych produktów marki; wyróżniają się one oryginalnymi wzorami i fasonami, a także dobrą jakością wykonania.

Sklep internetowy House to coś więcej niż tylko zakupy, można w nim przejrzeć Lookbook z ciekawymi stylizacjami, a także poczytać wiadomości ze świata mody i kultury.

Panowie chętnie kupują dostępne w sklepach House spodnie - niektóre modele mają nawet pięć kieszeni! Wybierać można spośród wielu wersji kolorystycznych.

Dział promocje to często odwiedzane miejsce w sklepie internetowym, znajdziemy tam m.in. torebki House, kurtki House i bluzy House - wszystkie w atrakcyjnych wyprzedażowych cenach.