Pomysł na Wakacje

Ważny 13 dni
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z HiMountain?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w HiMountain, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od HiMountain ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka HiMountain on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki HiMountain "Pomysł na Wakacje" ważna od 14/06/2022 do 19/07/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi HiMountain i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - twoje miasto

HiMountain, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

HiMountain

Oferta salonów i outletów HiMountain obejmuje damskie i męskie buty górskie, kurtki, polary, spodnie, odzież trekkingową, a także sprzęt turystyczny, plecaki, namioty, śpiwory i kijki. Sklepy HiMountain znajdują się m.in. w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Katowice czy Gdańsk. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Wygodne i bezpieczne zakupy można też zrobić online w sklepie internetowym HiMountain, gdzie dostępne są atrakcyjne promocje.

Opinie klientów zdają się potwierdzać, że marka HiMountain to solidny partner dla wszystkich tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie. Mało kto wie, że w kombinezonach puchowych HiMountain polscy himalaiści jako pierwsi na świecie dokonali zimowego wejścia na Broad Peak.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne