Nowości / Mężczyzna

Ważny 29 dni
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Desigual?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Desigual, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Desigual ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Desigual on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Desigual "Nowości / Mężczyzna" ważna od 09/06/2022 do 05/08/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Desigual i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - twoje miasto

Desigual, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Desigual

Filozofia Desigual opiera się na pozytywnej energii, zaangażowaniu i zabawie. Kolekcji tej hiszpańskiej marki nie sposób pomylić z żadną inną. Projektanci Desigual wykorzystują intensywne kolory i niepowtarzalne wzory, żeby stworzyć wyjątkowe ubrania dla wyjątkowych ludzi. W ofercie marki znajdziemy modne buty, sukienki, kurtki, płaszcze, bluzki, torebki, biżuterię oraz wiele innych szalonych i kolorowych produktów.

Sklepy Desigual znajdują się w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Wygodne zakupy można też zrobić online, w sklepie internetowym Desigual, gdzie funkcjonuje outlet oraz dostępne są atrakcyjne promocje. Kolekcje Desigual pojawiają się także w serwisie Allegro oraz na platformie Zalando.

Więcej ofert Ubrania, buty i akcesoria

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne