Tiendeo official website

Wyprzedaż - 50%

Ważny 25 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Desigual?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Desigual, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Desigual ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Desigual on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Desigual "Wyprzedaż - 50%" ważna od od 12/7 do do 18/8 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Znajdź Desigual katalogów w Twoim mieście

  Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Pepco
  • Logo KIK
  • Logo CCC
  • Logo ZARA
  • Logo Monnari
  • Logo New Yorker

  Desigual, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Desigual

  Filozofia Desigual opiera się na pozytywnej energii, zaangażowaniu i zabawie. Kolekcji tej hiszpańskiej marki nie sposób pomylić z żadną inną. Projektanci Desigual wykorzystują intensywne kolory i niepowtarzalne wzory, żeby stworzyć wyjątkowe ubrania dla wyjątkowych ludzi. W ofercie marki znajdziemy modne buty, sukienki, kurtki, płaszcze, bluzki, torebki, biżuterię oraz wiele innych szalonych i kolorowych produktów.

  Sklepy Desigual znajdują się w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Wygodne zakupy można też zrobić online, w sklepie internetowym Desigual, gdzie funkcjonuje outlet oraz dostępne są atrakcyjne promocje. Kolekcje Desigual pojawiają się także w serwisie Allegro oraz na platformie Zalando.