Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Centrum wina.

Szukasz najlepszych promocji z Centrum wina?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Centrum wina, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Centrum wina ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Centrum wina i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Supermarkety jak na przykład ulotka z Kakadu "Nowe oferty do odkrycia" ważna od od 24/7 do do 7/8.

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

Centrum wina, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Centrum wina

Pod szyldem Centrum Wina działa w Polsce 25 sklepów, m.in. w takich miastach jak: Warszawa (Arkadia, Galeria Mokotów), Kraków, Wrocław i Lublin. W ich ofercie znajdziemy największy wybór win w kraju oraz akcesoria winiarskie, mocne alkohole i zestawy prezentowe. W sklepach Centrum Wina obecne są wszystkie popularne marki – Cin&Cin, Dorato, El Sol, Piccolo, Cydr Lubelski i wiele innych.

Marka Centrum Wina to atrakcyjne promocje, dogodne godziny otwarcia sklepów, profesjonalna obsługa i bogaty asortyment. Przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z gazetką promocyjną Centrum Wina.