Startujemy z Wyprzedazą Rabaty aż do 50%

Wydany wczoraj
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Bartek?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Bartek, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Bartek ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Bartek on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Bartek "Startujemy z Wyprzedazą Rabaty aż do 50%" ważna od 06/07/2022 do 19/07/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Bartek i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - twoje miasto

Bartek, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Bartek

Firma tworzy buty w zgodzie z wymogami anatomicznymi stóp dzieci, dbając o to, żeby zapewnić im zdrowie i komfort. W ofercie znajdziemy buty dla chłopców i dziewczynek podzielone na szereg kategorii wiekowych, cenowych, sezonowych, rozmiarowych czy kolorystycznych.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu obuwia przekłada się na zdrowe i bezpieczne produkty, tworzone w zgodzie z najnowszą wiedzą przy współpracy ortopedów i antropologów. Bartek współpracuje z prawie 500 sklepami multibrandowymi w kraju i zagranicą – salonów firmowych posiada 25.

Dla wygody klientów otwarto outlet - sklep internetowy, gdzie dostępne są także inne znane marki obuwia dla dzieci.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne