Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty 5aSec.

Szukasz najlepszych promocji z 5aSec?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w 5aSec, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od 5aSec ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z 5aSec i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Ubrania, buty i akcesoria jak na przykład ulotka z NORD "- 70%" ważna od od 16/4 do do 30/4.

Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Pepco
  • Logo Reserved
  • Logo CCC
  • Logo KIK
  • Logo ZARA
  • Logo Cropp

5aSec, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

5aSec

Oferta 5aSec to nie tylko kompleksowe czyszczenie odzieży, ale także szereg usług dodatkowych takich jak: prasowanie, czyszczenie dywanów, renowacja odzieży skórzanej, impregnacja, magiel, czyszczenie sukien ślubnych czy usuwanie roztoczy. Pralnie 5aSec w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu oferują także poprawki krawieckie. Cennik można bez problemu przejrzeć w każdej placówce.

Pralnie 5aSec to także atrakcyjne promocje, dogodne godziny otwarcia i przystępne ceny. Firma nie zapomina o środowisku, stosując takie rozwiązania jak recycling oraz optymalizację zużycia energii i wody.