Najlepsze promocje w Kłodzku

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Kłodzku Zobacz więcej

Kłodzko

Kłodzko to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, nad Nysa Kłodzką. Według danych z 31 marca 2011 roku mieszkało w nim 28 750 osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Kłodzko.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej. W Kłodzku działają takie sklepy jak: Biedronka, E. Leclerc, Abc, Carrefour, Leroy Merlin czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Partner AGD RTV, RTV Euro AGD, Media Expert i Avans. Kłodzko posiada duże centrum handlowe – Galerię Twierdza Kłodzko, składającą się z dwóch części. Oprócz marek modowych i sklepu Jysk, mieści się w niej kino Cinema 3D, którego repertuar zadowoli każdego miłośnika filmów. Na smaczny posiłek zapraszają liczne restauracje. Ponadto w Kłodzku działają: wypożyczalnia samochodów, sklep zoologiczny i basen.

Kłodzko, dzięki licznym atrakcjom turystycznym, jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Będąc tutaj z wizytą, warto zobaczyć Twierdzę Kłodzko z XVII wieku i most gotycki na Młynówce. Stąd startuje żółty szlak pieszy, zmierzający w kierunku Kłodzkiej Góry. Pod miastem biegną dwie, cieszące się popularnością wśród przyjezdnych, podziemne trasy turystyczne. Ofertę Kłodzka uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele (Korona, Marhaba, Casa d’Oro), schronisko, dom wycieczkowy i campingi.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.