Najlepsze promocje w Kętrzynie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Kętrzynie

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Top kategorie

Oferowane produkty

Kętrzyn

Kętrzyn to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało w nim 28 256 osób.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej. W Kętrzynie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Polomarket, Lewiatan, PSS Społem czy Pepco. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Neonet i Media Expert. Ponadto na terenie Kętrzyna znajdują się: sklepy odzieżowe, sklepy komputerowe, sklepy sportowe, sklep obuwniczy Deichmann, liczne salony fryzjerskie i kilka kwiaciarni. Na smaczny posiłek zapraszają restauracje Zajazd pod zamkiem, City Club i kawiarnia Maleńka. W mieście zlokalizowana jest fabryka Philips.

W Kętrzynie działa kino Gwiazda. Ponadto znajduje się tutaj wiele atrakcji turystycznych. Najciekawsze z nich to Wilczy Szaniec – leżący pod Kętrzynem bunkier, będący w latach 1941-1944 kwaterą główną Adolfa Hitlera oraz gotycki zamek krzyżacki z XIV wieku. Ofertę Kętrzyna uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele (m.in. Koch), pensjonaty, zajazdy i kwatery.

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo