Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Kętrzyn?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 162 aktualnych gazetek z Kętrzyn, pochodzących z 373 różnych sklepów.

Kętrzyn

Kętrzyn to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało w nim 28 256 osób.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej. W Kętrzynie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Polomarket, Lewiatan, PSS Społem czy Pepco. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Neonet i Media Expert. Ponadto na terenie Kętrzyna znajdują się: sklepy odzieżowe, sklepy komputerowe, sklepy sportowe, sklep obuwniczy Deichmann, liczne salony fryzjerskie i kilka kwiaciarni. Na smaczny posiłek zapraszają restauracje Zajazd pod zamkiem, City Club i kawiarnia Maleńka. W mieście zlokalizowana jest fabryka Philips.

W Kętrzynie działa kino Gwiazda. Ponadto znajduje się tutaj wiele atrakcji turystycznych. Najciekawsze z nich to Wilczy Szaniec – leżący pod Kętrzynem bunkier, będący w latach 1941-1944 kwaterą główną Adolfa Hitlera oraz gotycki zamek krzyżacki z XIV wieku. Ofertę Kętrzyna uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele (m.in. Koch), pensjonaty, zajazdy i kwatery.