Najlepsze promocje w Kędzierzynie-Koźle

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Kędzierzynie-Koźle Zobacz więcej

Kędzierzyn-Koźle

W Kędzierzynie-Koźlu znajduje jeden z największych portów rzecznych w Polsce. Jest to pierwsze co do wielkości miasto województwa opolskiego pod względem obszaru i drugie pod względem liczby mieszkańców. Według danych z 31 grudnia 2011 roku mieszkało tutaj 61 617 ludzi.

Największą i jedyną galerią handlową w Kędzierzynie-KoźluOdrzańskie Ogrody. Klienci mogą skorzystać z oferty 85 sklepów – są wśród nich takie marki jak: Avans, Bershka, C&A, Carry, Deichmann, Empik, Home&You, New Yorker, Orsay, Smyk. W Ogrodach znajduje się także 4-salowe kino Helios. Oprócz tego w mieście działają jeszcze dwa kina: Chemik i Twierdza. Przy ulicy Jana Pawła II funkcjonuje Centrum Handlowe Manhattan.

W mieście odbywa się kilka imprez o zasięgu ogólnokrajowym: Ogólnopolski Przegląd Piosenki Żeglarskiej i Poezji Morskiej „Szantki”, „Art Attack” – Międzynarodowy Festiwal Humoru i Satyry oraz Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych „Publicystyka”.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.