Najlepsze promocje w Jaworznie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Jaworznie Zobacz więcej

Jaworzno

Jaworzno jest miastem położonym w południowej Polsce. Według danych na koniec 2012 roku liczyło 94 305 osób. Nazwa miejscowości pochodzi od drzewa jawor, które występuje w okolicy. Pod koniec ubiegłego wieku w Jaworznie funkcjonowały trzy elektrownie, co dawało mu pierwsze pod tym względem miejsce na świecie.

W Jaworznie działa największa na południu Polski hurtowniaSCC Chińskie Centrum Handlu Hurtowego. Oferuje ona bogaty asortyment towarów: odzież damską i męska, dziecięcą, obuwie, galanterię, bieliznę pościelową, firanki, zabawki, upominki, elektronarzędzia, sprzęt rtv i agd. Ponadto w Jaworznie znajduje się Neonet oraz Kaufland. Najbliższe centrum outletowe Fashion House znajduje się w pobliskim Sosnowcu. Pierwsze centrum handlowe (Galena) w Jaworznie otwarte zostanie w 2015 roku.

Do znanych osób urodzonych w Jaworznie należą m.in. Jan Urban (piłkarz), Paweł Sarna (poeta), Barbara Trzetrzelewska (piosenkarka) i Wincenty Drabik (scenograf).

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.