Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Jawor?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 428 aktualnych gazetek z Jawor, pochodzących z 1047 różnych sklepów.

Jawor

Jawor to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie jaworskim. Według danych z 31 grudnia 2013 roku mieszkało w nim 23 937 osób.

W Jaworze działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Abc czy Żabka. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji sklep meblowy, kwiaciarnię, komis samochodowy, sklep zoologiczny oraz inne specjalistyczne i wielobranżowe placówki handlowe. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Avans i Media Expert. W Jaworze funkcjonuje centrum handlowe PSB Mrówka z bogatą ofertą materiałów budowlanych i narzędzi.

Będąc w Jaworze, warto obejrzeć znajdujące się tutaj zabytki. Należą do nich m.in.: budynek ratusza, Kościół Pokoju, liczne zachowane domy oraz zamek piastowski zbudowany około roku 1224. W mieście działa kilka hoteli, a na smaczny posiłek zapraszają lokalne restauracje, takie jak Ratuszowa czy Kolorowa.

Co roku w Kościele Pokoju odbywają się Jaworskie Koncerty Pokoju. Przyjeżdżają na nie muzycy z Polski, Czech i Niemiec, a kameralna atmosfera świątyni dostarcza słuchaczom niezapomnianych wrażeń.