Najlepsze promocje w Jaworze

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Jaworze

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Jawor

Jawor to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie jaworskim. Według danych z 31 grudnia 2013 roku mieszkało w nim 23 937 osób.

W Jaworze działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Abc czy Żabka. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji sklep meblowy, kwiaciarnię, komis samochodowy, sklep zoologiczny oraz inne specjalistyczne i wielobranżowe placówki handlowe. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Avans i Media Expert. W Jaworze funkcjonuje centrum handlowe PSB Mrówka z bogatą ofertą materiałów budowlanych i narzędzi.

Będąc w Jaworze, warto obejrzeć znajdujące się tutaj zabytki. Należą do nich m.in.: budynek ratusza, Kościół Pokoju, liczne zachowane domy oraz zamek piastowski zbudowany około roku 1224. W mieście działa kilka hoteli, a na smaczny posiłek zapraszają lokalne restauracje, takie jak Ratuszowa czy Kolorowa.

Co roku w Kościele Pokoju odbywają się Jaworskie Koncerty Pokoju. Przyjeżdżają na nie muzycy z Polski, Czech i Niemiec, a kameralna atmosfera świątyni dostarcza słuchaczom niezapomnianych wrażeń.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne