Najlepsze promocje w Jaśle

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Jasło

Jasło to miasto położone w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim. Mieszka w nim około 37 tysięcy osób.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej. W Jaśle znajdują się takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Pepco, Carrefour, PSS Społem czy Kaufland. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Media Expert i Avans, a elektronika dostępna jest w sklepie Komputronik. Ponadto Jasło posiada: wypożyczalnię samochodów, sklep budowlany Majster, księgarnie (np. U Jacka) i antykwariaty oraz market budowlany Merkury Market. W pobliżu rynku znajduje się centrum handlowe Galeria Jasło z markowymi butikami.

Przy Jasielskim Domu Kultury działa kino Syrena, a w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji kryty basen. Na dobry posiłek zaprasza popularna restauracja Manufaktura Smaku. W 2009 roku pod Jasłem otwarto skansen archeologiczny „Karpacka Troja”, jest to jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w kraju. Ofertę Jasła uzupełnia dobra baza noclegowa, obejmująca hotele i zajazdy.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.