Najlepsze promocje w Jarosławiu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Jarosław

Jarosław to miasto położone w województwie podkarpackim, w powiecie jarosławskim, nad Sanem. Mieszka w nim około 40 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej miasta. W Jarosławiu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, PSS Społem, supermarket Korona czy Tesco. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach RTV Euro AGD, Media Expert i Avans. W mieście znajdują się także: Merkury Market, wypożyczalnia samochodów, kilka księgarni, sklepy zoologiczne, muzyczne oraz komputerowe. W centrum Jarosławia mieści się Galeria Jarosławska, a przy ulicy Traugutta funkcjonuje Centrum Handlowe Pruchnicka z markowymi butikami.

W Miejskim Ośrodku Kultury mieści się kino Ikar, przy którym działa Dyskusyjny Klub Filmowy. Będąc w Jarosławiu, warto zwrócić uwagę na znajdujące się tutaj zabytki. Należą do nich m.in.: układ urbanistyczny najstarszej części miasta, Brama Krakowska z murami obronnymi, zabudowa rynku, Ratusz Jarosławski, Kolegiata Bożego Ciała i kilka zachowanych kamienic.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.