Najlepsze promocje w Jarocinie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Jarocin

Jarocin to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie jarocińskim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało w nim 26 278 osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Jarocin.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej miasta. W Jarocinie znajdują się takie sklepy jak: Biedronka, Kaufland, Netto, Abc, Żabka czy Piotr i Paweł. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Neonet i Media Expert. W centrum miasta zlokalizowana jest Galeria Jarocińska z markowymi butikami. W Jarocinie znaleźć można także sklep muzyczny i sklepy komputerowe. Miłośnicy filmów mają do dyspozycji kino Echo, wyświetlające filmy w technologii 3D.

Jarocin jest znany z odbywającego się tutaj festiwalu rockowego. Przez długi czas był on największym festiwalem muzyki młodzieżowej w całym bloku wschodnim. Po trwającej 10 lat przerwie, w 2005 roku, festiwal reaktywowano i odbywa się on do dziś. Występują na nim największe gwiazdy rockowe i punkowe z Polski i ze świata.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.