Najlepsze promocje w Inowrocławiu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Inowrocławiu Zobacz więcej

Inowrocław

Inowrocław leży nad rzeką Noteć w północno-wschodniej części Pojezierza Wielkopolskiego. Według danych z 31 grudnia 2012 roku miasto miało 75 517 mieszkańców, co dawało mu 49. miejsce w Polsce. Inowrocław uznaje się za stolicę Kujaw Zachodnich. Funkcjonują tu sanatoria, domy uzdrowiskowe i tężnia solankowa.

Na ulicy Wojska Polskiego znajduje się największe centrum handlowe Inowrocławia, Galeria Solna. Działa w niej prawie 100 sklepów i lokali usługowych, m.in. market budowlany Nomi, Smyk, Empik, Diverse, H&M, Reserved, Avans, Deichmann. Bogatą ofertę sprzętów rtv, agd oraz multimediów znaleźć można w Media Expert i w RTV Euro AGD.

Miłośników historii zainteresuje fakt, że Inowrocław jest jednym z najstarszych miast polskich. W czasach starożytnych przebiegał tędy szlak bursztynowy, odbywały się procesy polsko-krzyżackie. Stąd pochodzili: Władysław I Łokietek i Kazimierz Wielki, królowie Polski.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.