Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Iława?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 221 aktualnych gazetek z Iława, pochodzących z 492 różnych sklepów.

Iława

Iława to miasto położone na Mazurach, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim, nad jeziorem Jeziorak. Według danych z 30 czerwca 2014 roku mieszkało w nim 33 339 osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej miasta. W Iławie znajdują się takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Abc czy Żabka. W samym centrum, pomiędzy jeziorem a parkiem miejskim, zlokalizowana jest Galeria Handlowa Jeziorak z markowymi butikami. Sprzęt rtv i agd kupić można w salonach Media Expert, Avans, Neonet i Partner AGD RTV. Ponadto w Iławie znajdziemy sklepy sportowe, rowerowe, odzieżowe, meblowe, komis samochodowy, księgarnie, salon Empik, jubilerów, kwiaciarnie, salony kosmetyczne, fryzjerskie oraz wiele innych sklepów specjalistycznych i wielobranżowych.

Iława to przede wszystkim miasto sportów wodnych. Bliskość jezior, możliwość wyczarterowania jachtów, szlaki kajakowe, kąpieliska, tanie noclegi, atrakcyjne domki letniskowe, luksusowe hotele – wszystko to sprawia, że Iława jest chętnie odwiedzana przez turystów.