Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Grodzisk Mazowiecki?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 537 aktualnych gazetek z Grodzisk Mazowiecki, pochodzących z 2898 różnych sklepów.

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, niedaleko Warszawy. Według danych z 1 stycznia 2013 roku mieszkały w nim 29 763 osoby.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Grodzisku Mazowieckim działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, PSS Społem, Carrefour czy market dekoracyjny Jysk. W mieście funkcjonują także: sklepy sportowe, rowerowe, zoologiczne, salon firmowy Meble Vox, hurtownia elektryczna Merkurion oraz wiele innych specjalistycznych i wielobranżowych placówek handlowych. W najbliższej przyszłości w centrum Grodziska Mazowieckiego powstanie galeria handlowa.

Miasto posiada także atrakcyjną ofertę kulturalno-rozrywkową. W nowoczesnym budynku Centrum Kultury działa kino, klub muzyczny i kręgielnia. Smaczny posiłek zjeść można w pizzeriach Da Grasso, Dominium oraz w restauracji McDonald’s, a na znakomite sushi zaprasza lokal Takara Sushi. Na terenie Grodziska Mazowieckiego działa basen oraz skatepark, dostępne są boiska piłkarskie i korty tenisowe. Pragnący zadbać o swoją skórę, powinni odwiedzić salon urody Kleopatra. Przy ulicy Królewskiej mieści się hotel U Czwarnów z restauracją i salą weselną.