Najlepsze promocje w Gorzowie Wielkopolskim

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Gorzowie Wielkopolskim

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Centra handlowe Gorzowie Wielkopolskim

Zobacz więcej
Gorzów Wielkopolski

W trudnych latach 90. Gorzów Wielkopolski radził sobie, otwierając się na handel wielkopowierzchniowy. Pierwszym takim sklepem był Hit, wykupiony następnie przez Tesco. Po jakimś czasie dołączyły do niego galerie handlowe. Obecnie w Gorzowie funkcjonują: Galeria Askana, Galeria MłyńskaPark 111, Nova Park, odnowiony został także Dom Towarowy Rolnik.

W grudniu 2014 otwarta zostanie Galeria Zielona Przystań, pierwsza galeria nowej generacji w Gorzowie. Będzie to miejsce rodzinne, osiedlowe i sąsiedzkie, gdzie oprócz sklepów powstaną place zabaw dla dzieci, boiska, fitness i spa.

Na listę zabytków wpisanych jest w Gorzowie kilkadziesiąt obiektów, są  to m.in. kościoły, cmentarze, kamienice – wiele z nich pochodzi z XIX wieku, a mury obronne datowane są na wiek XV. Ponadto w mieście kwitnie życie kulturalne. Jazz Club Pod Filarami gości wielu znanych zagranicznych muzyków. Działa pięć teatrów, a turyści na pewno docenią liczne imprezy cykliczne, jak choćby Reggae na Wartą czy Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Jana Sebastiana Bacha.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne