Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Lewiatan

Z jakich promocji mogę skorzystać w Gorlice?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 154 aktualnych gazetek z Gorlice, pochodzących z 634 różnych sklepów.

Gorlice

Gorlice to miasto położone w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało tutaj 28 555 osób. Miejscowość znajduje się na skraju Beskidu Niskiego – jej najwyższy szczyt to Łysa Góra o wysokości 441 m n.p.m..

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej. W Gorlicach działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Abc, Delikatesy Centrum, Odido czy Stokrotka. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Media Expert i Neonet, a komputery na każdą kieszeń dostępne są w sklepie Horyzont i salonie firmowym Komputronik. W Gorlicach funkcjonują także: sklep muzyczny, sklepy odzieżowe, księgarnia Bajka, sklepy meblowe i sklepy ogrodnicze. W centrum Gorlic mieści się Galeria Handlowa Rondo Center, przy ulicy Bieckiej znajduje się Dom Handlowy „Peps”, a przy trasie wylotowej z miasta działa Galeria EP.

W Gorlicach w 1854 roku zapłonęła pierwsza na świecie uliczna lampa naftowa skonstruowana przez Ignacego Łukasiewicza. Dla upamiętnienia tego historycznego wydarzenia ustawiono w mieście kapliczkę z repliką rzeźby Chrystusa Frasobliwego.