Najlepsze promocje w Gnieźnie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Gnieźnie Zobacz więcej

Gniezno

Gniezno jest miastem o ponadtysiącletniej tradycji, było pierwszą stolicą Polski i jednym z najważniejszych grodów państwa Piastów. Według danych GUS-u z 30 czerwca 2012 roku zamieszkiwało tu 70 129 osób. Największym zabytkiem Gniezna jest Katedra Gnieźnieńska, w  której znajduje się najstarszy w Polsce napis nagrobkowy z ok. 1006 roku.

Od ponad 20 lat miasto intensywnie się rozwija, wyremontowano wiele ulic, zmodernizowano sieć komunikacji miejskiej, powstało wiele schronisk i miejsc noclegowych. Turyści mają dostęp do dziewięciu hoteli, wśród których bardzo popularne są: Nest i Pietrak – oba posiadają własne restauracje.

Na obrzeżach Gniezna działa Galeria Gniezno i Centrum Wyposażenia Wnętrz „GoJa”. Jest kino Helios, Castorama oraz Media Expert.

Przyjeżdżający do Gniezna turyści mogą liczyć na pomoc w trzech punktach informacji turystycznej, gdzie w razie potrzeby można wynająć przewodnika.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.