Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Giżycko?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 200 aktualnych gazetek z Giżycko, pochodzących z 323 różnych sklepów.

Giżycko

Giżycko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Według danych z 31 marca 2011 roku mieszkało tutaj 29 381 osób. Giżycko określane jest mianem stolicy żeglarstwa – położone  między jeziorami Kisajno i Niegocin, jest jednym z głównych portów na Mazurach i popularnym ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej miasta. W Giżycku znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Intermarche, Bricomarche, 4F czy Polomarket. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Media Expert. Przy ulicy Dąbrowskiego znajduje się sklep muzyczny Bemol. Ponadto w Giżycku działają: Centrum Handlowe Dominik, Centrum Handlowe GUZ, Dom Handlowy Saga i Galeria Batory.

Giżycko to przede wszystkim miejsce dla amatorów sportów wodnych, panują tu idealne warunki do uprawiania żeglarstwa. Jednak nie samą wodą człowiek żyje, w Giżycku znajduje się wiele innych atrakcji turystycznych, ciekawych zabytków, pięknych parków i miejsc do odwiedzenia. Co roku odbywają się tutaj pokazy lotnicze Mazury AirShow. Ofertę uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, pensjonaty i pokoje gościnne.

Pod Giżyckiem położona jest miejscowość Piękna Góra. Znajdują się w niej ośrodki wypoczynkowe Gwarek i Łabędzi Ostrów, posiadające w ofercie luksusowe pokoje, domki letniskowe i czarter jachtów.