Najlepsze promocje w Głogowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Głogów

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Centra handlowe - Głogów

Zobacz więcej
Głogów

Głogów leży w zachodniej Polsce nad Odrą. Jest szóstym co do liczby ludności miastem w województwie - według danych z 31 marca 2011 roku zameldowanych w Głogowie było 69 608 osób. Przebiega tędy polski odcinek szlaku pielgrzymkowego do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Przy ulicy Plutona znajduje się Skwer Handlowy. W mieście działa kilkanaście sklepów wielkopowierzchniowych i marketów, m.in.: Tesco, Carrefour, Media Markt, Castorama, Intermarche, Bricomarche, Piotr i Paweł, Lidl, Polomarket, Aldi, Biedronka, Netto, Media Expert, Neonet. Jedną z najpopularniejszych restauracji w Głogowie jest Prezzo przy ulicy Neptuna. Miłośnicy literatury chętnie odwiedzają księgarnię Feniks. W mieście działa także kilka sklepów meblowych. Przenocować warto w Qubus Hotel Głogów, trzygwiazdkowym hotelu z restauracją, siłownią i sauną.

Ponadto funkcjonują tu centra handlowe: Galeria Głogów, Galeria Dworcowa, Centrum Muszkieterów oraz Park Handlowy Family Point. Głogów jest dynamicznym i ciągle rozwijającym się miastem, co przyciąga inwestorów, planujących budowę nowych obiektów handlowo-rozrywkowych.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne