Najlepsze promocje w Głogowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Głogowie Zobacz więcej

Głogów

Głogów leży w zachodniej Polsce nad Odrą. Jest szóstym co do liczby ludności miastem w województwie - według danych z 31 marca 2011 roku zameldowanych w Głogowie było 69 608 osób. Przebiega tędy polski odcinek szlaku pielgrzymkowego do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Przy ulicy Plutona znajduje się Skwer Handlowy. W mieście działa kilkanaście sklepów wielkopowierzchniowych i marketów, m.in.: Tesco, Carrefour, Media Markt, Castorama, Intermarche, Bricomarche, Piotr i Paweł, Lidl, Polomarket, Aldi, Biedronka, Netto, Media Expert, Neonet. Jedną z najpopularniejszych restauracji w Głogowie jest Prezzo przy ulicy Neptuna. Miłośnicy literatury chętnie odwiedzają księgarnię Feniks. W mieście działa także kilka sklepów meblowych. Przenocować warto w Qubus Hotel Głogów, trzygwiazdkowym hotelu z restauracją, siłownią i sauną.

Ponadto funkcjonują tu centra handlowe: Galeria Głogów, Galeria Dworcowa, Centrum Muszkieterów oraz Park Handlowy Family Point. Głogów jest dynamicznym i ciągle rozwijającym się miastem, co przyciąga inwestorów, planujących budowę nowych obiektów handlowo-rozrywkowych.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.