Najlepsze promocje w Elblągu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Oferowane produkty

Centra handlowe w Elblągu Zobacz więcej

Elbląg

Elbląg jest miastem naj. Najstarszym w województwie, jednym z najstarszych w kraju, a do tego jest najniżej położonym miastem w Polsce. W przeszłości Elbląg miał także prawo czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla. Będąc też jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie miast Polski, posiada w swoich muzealnych zbiorach unikatowe eksponaty (np. średniowieczną windę).

Oferta handlowa Elbląga jest bardzo bogata. Działa tutaj 7 centrów handlowych, w tym Centrum Handlowe Ogrody i CH Zielone Tarasy oraz market budowlany NOMI – obecne są także obiekty popularnych sieci rtv i agd: Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD.

Największą atrakcją turystyczną jest oczywiście Kanał Elbląski uznany za jeden z siedmiu cudów Polski. Pochylnie, śluzy, wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia – to wszystko czeka na amatorów żeglarskich wrażeń decydujących się przepłynąć tą 80 kilometrową drogą wodną.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy