Top Sklepy

Oferty

Dzierżoniów

Dzierżoniów to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie dzierżoniowskim, nad Piławą. Według danych z 30 czerwca 2010 roku mieszkały w nim 34 952 osoby.

Miasto posiada rozwiniętą sieć handlową. Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą robić zakupy w takich sklepach jak: Biedronka, Aldi, Intermarche, Tesco, Kaufland czy Lidl. Swoją siedzibę ma tutaj kilka sklepów internetowych z branży informatycznej. Fani muzyki bez problemu kupią w sklepie muzycznym w Dzierżoniowie płyty ulubionych zespołów, a miłośnicy literatury wybiorą coś dla siebie z nowości wydawniczych w księgarni Muza. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonie Media Expert. Przy ulicy Ząbkowickiej mieści się sklep Świat Dziecka z artykułami dla najmłodszych. W mieście funkcjonuje kilka hurtowni, m.in.: kosmetyków, elektryczna i spożywcza.

A gdyby ktoś chciał pozwiedzać okolicę lub obejrzeć któreś z kilkudziesięciu istniejących w Dzierżoniowie zabytków, będzie miał do dyspozycji dobrą bazę noclegową, obejmującą hotele, pokoje gościnne i ośrodki wczasowe.