Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Dzierżoniów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 235 aktualnych gazetek z Dzierżoniów, pochodzących z 900 różnych sklepów.

Dzierżoniów

Dzierżoniów to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie dzierżoniowskim, nad Piławą. Według danych z 30 czerwca 2010 roku mieszkały w nim 34 952 osoby.

Miasto posiada rozwiniętą sieć handlową. Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą robić zakupy w takich sklepach jak: Biedronka, Aldi, Intermarche, Tesco, Kaufland czy Lidl. Swoją siedzibę ma tutaj kilka sklepów internetowych z branży informatycznej. Fani muzyki bez problemu kupią w sklepie muzycznym w Dzierżoniowie płyty ulubionych zespołów, a miłośnicy literatury wybiorą coś dla siebie z nowości wydawniczych w księgarni Muza. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonie Media Expert. Przy ulicy Ząbkowickiej mieści się sklep Świat Dziecka z artykułami dla najmłodszych. W mieście funkcjonuje kilka hurtowni, m.in.: kosmetyków, elektryczna i spożywcza.

A gdyby ktoś chciał pozwiedzać okolicę lub obejrzeć któreś z kilkudziesięciu istniejących w Dzierżoniowie zabytków, będzie miał do dyspozycji dobrą bazę noclegową, obejmującą hotele, pokoje gościnne i ośrodki wczasowe.