Najlepsze promocje w Dębicy

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Dębicy Zobacz więcej

Dębica

Dębica leży w województwie podkarpackim i według danych z 2013 roku mieszkało w niej około 47 tysięcy osób. W mieście prężnie rozwija się przemysł chemiczny i spożywczy. Tutaj swoją siedzibę ma firma Dębica SA należąca do koncernu Goodyear, wytwarzająca uznane na świecie opony.

W Dębicy funkcjonują cztery galeria handlowe: Raj, Galeria Dębicka, Czerwona Torebka i Galeria Panorama oraz dwa hipermarkety: Carrefour i Kaufland. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji markety budowlane, takie jak Merkury Market, Majster czy Nomi. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd kupić można w sklepach Media Expert, Neonet, Avans i RTV Euro AGD. W mieście istnieją też supermarkety sieci Biedronka, Lidl oraz Tesco.

W Dębicy znajduje się Muzeum Regionalne oraz dwa kina: Śnieżka i Kosmos. Odbywa się tutaj Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Polonia Semper Fidelis”. Stąd pochodzi Krzysztof Penderecki, znany na całym świecie kompozytor i dyrygent.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.