Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Dąbrowa Górnicza?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 677 aktualnych gazetek z Dąbrowa Górnicza, pochodzących z 7432 różnych sklepów.

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim. Według danych z 31 grudnia 2013 roku mieszkały tutaj 123 994 osoby. W mieście znajduje się największa w Polsce huta stali ArcelorMittal (dawna Huta Katowice), co przydaje mu charakteru przemysłowego. Jednak dookoła rozciągają się wspaniałe krajobrazy Pojezierza Dąbrowskiego, Pustyni Błędowskiej i licznych parków miejskich, pozwalając na bliski kontakt z naturą.

Mieszkańcy skorzystać mogą z doskonale rozwiniętej sieci handlowej. W Dąbrowie Górniczej znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Real, Kaufland czy Stokrotka. Znajdują się tu także liczne placówki specjalistyczne – księgarnie, antykwariat, sklepy muzyczne i wypożyczalnie samochodów. W mieście funkcjonuje Centrum Handlowe Pogoria z markowymi butikami i pięciosalowym kinem Helios.

Dąbrowa Górnicza to także rozrywka i rekreacja - warto udać się do Fitness Klubu Salsa, gdzie wykwalifikowana kadra instruktorska postawi na nogi każdego, kto chce poprawić swoją kondycję. Po takim wysiłku dobrze jest odwiedzić jedną z wielu istniejących w Dąbrowie Górniczej restauracji. Piękne widoki podziwiać można z okien trzygwiazdkowego hotelu Shuma, położonego nad jeziorem Pogoria I, gdzie amatorzy sportów wodnych na pewno znajdą coś dla siebie.