Najlepsze promocje w Czechowicach -Dziedzicach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Czechowicach -Dziedzicach Zobacz więcej

Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Według danych z 2013 roku liczba mieszkańców wynosiła 35 543 osoby. Miejscowość jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Czechowice-Dziedzice i trzecim największym pod względem liczby ludności miastem w Polsce, które nie jest siedzibą powiatu.

Mieszkańcy mogą skorzystać z dobrze rozwiniętej sieci handlowej. W Czechowicach-Dziedzicach znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Delikatesy Ada, PSS Społem, Lewiatan czy Żabka. Ponadto działa tu wiele innych sklepów spożywczych, wielobranżowych, specjalistycznych, a także sklep zoologiczny. Na terenie dawnej fabryki kabli mieści się centrum handlowe Stara Kablownia z hipermarketem Tesco i markowymi butikami. Czechowice-Dziedzice posiadają także dwa domy handlowe: Dziedzic i, prowadzony przez PSS Społem, Walcownik. Pomiędzy ulicami Sobieskiego i Targową usytuowane jest targowisko miejskie.

Ofertę miasta uzupełniają dwa baseny, kąpielisko, lodowisko, stadion miejski, trzy boiska oraz dwa kina: Multikino w Starej Kablowni i Świt w Miejskim Domu Kultury.

Warto zaznaczyć, że w Czechowicach-Dziedzicach swój dom rekolekcyjny posiadają Jezuici. Mieszkańcy miasta nazywają go Klasztorem.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.