Tiendeo official website
  • Logo Meble Vox
  • Logo Galeria Świstak
  • Logo Ekskluzywna.pl
  • Logo Soda
  • Logo Compo
  • Logo Blue Shadow

Z jakich promocji mogę skorzystać w Cieszyn?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Meble Vox, Galeria Świstak, Ekskluzywna.pl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 346 aktualnych gazetek z Cieszyn, pochodzących z 1171 różnych sklepów.

Cieszyn

Cieszyn to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. Według danych z 1 stycznia 2013 roku po stronie polskiej mieszkało 36 119 osób. Cała miejscowość zamieszkiwana jest przez około 60 tysięcy osób.

Cieszyn składa się z dwóch odrębnych części – polskiej i czeskiej. Mieszkańcy skorzystać mogą z dobrze rozwiniętej sieci handlowej. W Cieszynie znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Kaufland, Lidl, Lewiatan czy Castorama. Działa tutaj małe centrum handlowe Juwenia, a w najbliższej przyszłości zbudowana zostanie Galeria Stela – pierwsze w Cieszynie duże centrum handlowe. Ofertę miasta uzupełniają liczne sklepy specjalistyczne, takie jak: Sklep muzyczny Ton, księgarnia Piastowska, antykwariat, hurtownia alkoholi czy Merkury Market. Cieszyn posiada także wypożyczalnię samochodów. Swoją siedzibę ma tutaj firma Antidotum, specjalizująca się w zabezpieczeniach przeciwpożarowych.

W Cieszynie znajdują się dwa kina: Piast i Na Granicy, dwa teatry, z czego jeden po stronie czeskiej, a przy Miejskim Ośrodki Sportu i Rekreacji działa popularne lodowisko.