Najlepsze promocje w Chrzanowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Chrzanów

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Chrzanów

Chrzanów to miasto położone w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim nad rzeką Chechło. Według danych z 30 czerwca 2010 roku mieszkało tutaj 38 989 osób. Miejscowość jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Chrzanów.

Mieszkańcy mają do dyspozycji dobrze rozwiniętą sieć handlową. W Chrzanowie znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Piotr i Paweł, Kaufland, Netto, Empik czy drogeria Rossmann. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonie Media Expert. Ponadto znajduje się tu wiele sklepów specjalistycznych, w tym: księgarnia, outlet Suknie Ślubne Madonna oraz sklep muzyczny. W Chrzanowie funkcjonuje także hurtownia alkoholi i Centrum Łazienek „Krystyna”, gdzie można dostać najnowsze kolekcje płytek hiszpańskich i polskich. Przy ulicy Trzebińskiej mieści się pierwsze w Chrzanowie Centrum Handlowe Max. Na koniec 2014 roku zaplanowano otwarcie Kasztelania City Center – wielofunkcyjnego obiektu łączącego w sobie galerię handlową i park handlowy.

Chrzanów ma do zaoferowania krytą pływalnię z basenami sportowym i rekreacyjnym, brodzikiem dla dzieci, zjeżdżalnią oraz jacuzzi. Przy Miejskim Ośrodku Kultury działa Kino Sztuka należące do Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne