Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Chrzanów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 547 aktualnych gazetek z Chrzanów, pochodzących z 2884 różnych sklepów.

Chrzanów

Chrzanów to miasto położone w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim nad rzeką Chechło. Według danych z 30 czerwca 2010 roku mieszkało tutaj 38 989 osób. Miejscowość jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Chrzanów.

Mieszkańcy mają do dyspozycji dobrze rozwiniętą sieć handlową. W Chrzanowie znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Piotr i Paweł, Kaufland, Netto, Empik czy drogeria Rossmann. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonie Media Expert. Ponadto znajduje się tu wiele sklepów specjalistycznych, w tym: księgarnia, outlet Suknie Ślubne Madonna oraz sklep muzyczny. W Chrzanowie funkcjonuje także hurtownia alkoholi i Centrum Łazienek „Krystyna”, gdzie można dostać najnowsze kolekcje płytek hiszpańskich i polskich. Przy ulicy Trzebińskiej mieści się pierwsze w Chrzanowie Centrum Handlowe Max. Na koniec 2014 roku zaplanowano otwarcie Kasztelania City Center – wielofunkcyjnego obiektu łączącego w sobie galerię handlową i park handlowy.

Chrzanów ma do zaoferowania krytą pływalnię z basenami sportowym i rekreacyjnym, brodzikiem dla dzieci, zjeżdżalnią oraz jacuzzi. Przy Miejskim Ośrodku Kultury działa Kino Sztuka należące do Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych.