Najlepsze promocje w Chojnicach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Chojnicach Zobacz więcej

Chojnice

Chojnice położone są w województwie pomorskim. Według danych z 31 marca 2011 roku miasto liczyło 40 447 mieszkańców. Chojnice są sportowym ośrodkiem południowej części Pomorza. Funkcjonuje tu kilkanaście stowarzyszeń zajmujących się sportem, m.in.: Red Devils Chojnice – wicemistrz polski w futsalu.

W Lipienicach koło Chojnic znajduje się Centrum Handlowe Brama Pomorza, w którym działa salon Media Expert oraz supermarket MarcPol. Multimedia i sprzęt elektroniczny można też kupić w sklepach Avans, Neonet i RTV Euro AGD. Na terenie miasta funkcjonują sklepy popularnych sieci: Biedronka, Lidl, Netto, Kaufland, Carrefour oraz Polo.

Przy Chojnickim Domu Kultury działa kino z możliwością wyświetlania filmów w technologii 3D.

W Chojnicach obejrzeć można zachowane średniowieczne mury miejskie wraz z licznymi basztami. Ciekawym zabytkiem jest także Stare Miasto z kamieniczkami pochodzącymi z XVIII i XIX wieku oraz Bazylika pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela z XIV wieku – podania głoszą, że wybudowano ją na miejscu pogańskiej świątyni.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.