Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Husqvarna

Z jakich promocji mogę skorzystać w Chojnice?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 293 aktualnych gazetek z Chojnice, pochodzących z 576 różnych sklepów.

Chojnice

Chojnice położone są w województwie pomorskim. Według danych z 31 marca 2011 roku miasto liczyło 40 447 mieszkańców. Chojnice są sportowym ośrodkiem południowej części Pomorza. Funkcjonuje tu kilkanaście stowarzyszeń zajmujących się sportem, m.in.: Red Devils Chojnice – wicemistrz polski w futsalu.

W Lipienicach koło Chojnic znajduje się Centrum Handlowe Brama Pomorza, w którym działa salon Media Expert oraz supermarket MarcPol. Multimedia i sprzęt elektroniczny można też kupić w sklepach Avans, Neonet i RTV Euro AGD. Na terenie miasta funkcjonują sklepy popularnych sieci: Biedronka, Lidl, Netto, Kaufland, Carrefour oraz Polo.

Przy Chojnickim Domu Kultury działa kino z możliwością wyświetlania filmów w technologii 3D.

W Chojnicach obejrzeć można zachowane średniowieczne mury miejskie wraz z licznymi basztami. Ciekawym zabytkiem jest także Stare Miasto z kamieniczkami pochodzącymi z XVIII i XIX wieku oraz Bazylika pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela z XIV wieku – podania głoszą, że wybudowano ją na miejscu pogańskiej świątyni.