Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Brzeg?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 301 aktualnych gazetek z Brzeg, pochodzących z 586 różnych sklepów.

Brzeg

Brzeg to miasto położone w województwie opolskim, w powiecie brzeskim, nad Odrą. Mieszka w nim około 37 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Brzegu działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Abc, Kaufland, Żabka czy Intermarche. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Avans i RTV Euro AGD, a komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto w Brzegu znajdziemy market PSB Mrówka, księgarnię Sowa, sklep sportowy, sklep wędkarski i wiele innych placówek handlowych. W Brzegu funkcjonują dwa centra handlowe – Galeria Brzeg i Galeria Piast, w której mieści się salon obuwniczy CCC. Na smaczny posiłek w miłej atmosferze zapraszają restauracje Ratuszowa i Laguna oraz pizzeria Da Grasso.

Brzeg to także ciekawe zabytki i rozrywka. Przy Brzeskim Centrum Kultury działa kino z 240 miejscami. Fani aktywnego spędzania czasu mogą odwiedzić w Brzegu Aquapark zlokalizowany przy ulicy Wrocławskiej. Znajduje się tam 62 metrowa zjeżdżalnia oraz wir wodny z wodą o temperaturze 34 stopni. Najciekawszym zabytkiem w Brzegu jest bez wątpienia renesansowy Zamek Piastów Śląskich, zwany Śląskim Wawelem. Obecnie mieści się w nim Muzeum Piastów Śląskich. Warto też zobaczyć kościół św. Mikołaja, jest to jedna z największych bazylik gotyckich na Śląsku.