Najlepsze promocje w Brodnicy

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Brodnicy Zobacz więcej

Brodnica

Brodnica to miasto w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie brodnickim. Według danych z 2010 roku mieszkało tutaj 27 731 mieszkańców.

Mieszkańcy Brodnicy skorzystać mogą z bardzo dobrze rozwiniętej sieci handlowej. Znajdziemy tu takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Polomarket, Odido, Kaufland czy Tesco. Elektronikę i sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Media Expert, Komputronik i RTV Euro AGD. W mieście funkcjonuje także drogeria Rossmann, sklep muzyczny, siłownia i wiele innych specjalistycznych placówek handlowych. Przy ulicy Mostowej mieści się centrum handlowe Galeria Brodnica. Jedyne w mieście kino zostało zamknięte w 2013 roku.

W Brodnicy znajduje się wiele wartych uwagi zabytków. Są to m.in.: gotycki kościół św. Katarzyny z przełomu XIII i XIV wieku, ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku, fragment ratusza z końca XIV wieku, barokowe spichlerze, rynek miejski o nietypowym kształcie, wieża ciśnień z początku XX wieku oraz fragmenty średniowiecznych murów miejskich z XIV i XV wieku.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.