Top Sklepy

Oferty

Ulubione katalogi naszych użytkowników

Centra handlowe

Zobacz wszystkie centrów handlowych
Bolesławiec

Bolesławiec to miasto położone na Dolnym Śląsku, w powiecie bolesławieckim, nad rzeką Bóbr. Według danych z 30 czerwca 2012 roku mieszkało tutaj około 40 tysięcy osób.

W Bolesławcu działa centrum handlowe City Center, położone kilka minut spacerem od rynku. Ponadto mieszkańcy mogą skorzystać z bardzo dobrze rozbudowanej sieci handlowej. Znajdziemy tu takie sklepy jak: Biedronka, Abc, Lewiatan, Carrefour, Tesco, Intermarche, Kaufland, Polomarket, Dino Market czy delikatesy Milea. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Media Expert i RTV Euro AGD. Na terenie Bolesławca działa też kilka księgarni, wypożyczalnia samochodów i liczne sklepy specjalistyczne. Chlubą miasta jest słynna na cały świat bolesławiecka ceramika, produkowana w zlokalizowanych tutaj Zakładach Ceramicznych „Bolesławiec”.

W Bolesławieckim Ośrodku Kultury działa kino Forum, wyposażone w projektor 3D i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przez miasto przebiega odcinek szlaku pielgrzymkowego do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Ofertę Bolesławca uzupełnia znakomita baza noclegowa obejmująca luksusowe hotele, zajazdy i kwatery prywatne.