Najlepsze promocje w Bochni

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Bochni Zobacz więcej

Bochnia

Bochnia to miasto położone w województwie małopolskim. Miejscowość jest siedzibą powiatu bocheńskiego. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkały tutaj 30 303 osoby.

W Bochni działają markety popularnych sieci Biedronka, Lidl oraz Małpka Express. Ponadto znajdują się tu: Sklep spożywczy Małgosia, Spar Market, Supermarket „S”, Delikatesy PSS Społem i wiele innych wielobranżowych oraz specjalistycznych sklepów. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonie Neonet. W Bochni mieści się także salon firmowy Meble Vox oraz Komfort. W środku miasta zlokalizowane jest centrum handlowe Galeria Rondo z hipermarketem Tesco oraz marketem Jysk. Wkrótce ma zostać otwarta Galeria Solna – nowy obiekt handlowy położony w odległości kilkudziesięciu metrów od zabytkowej Kopalni Soli wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO.

W Bochni funkcjonuje dwusalowe kino Regis, w pełni przystosowane do wyświetlania filmów w technice cyfrowej. Przy kinie działa Dyskusyjny Klub Filmowy.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.